Obsługa niesłyszących

Aktualności

2017-04-10

SŁONECZNY WEEKEND DLA HUSARIA FIGHT TEAM

Bardzo dobre występy zanotowali podopieczni trenera Wojciecha Antczaka z Husaria Fight Team Kozielice, dokładnie chodzi o II Puchar Polski w zapasach kadetek i kadetów. Kadetki walczyły w Gniewie k. Pelplina zaś kadeci w Staszowie k. Kielc, niestety w ten sam weekend. Kadetki wraz z trenerem pojechały do Gniewu, a Kadet i Junior – ten sam weekend Mistrzostwa Polski Juniorów, z zaprzyjaźnionym klubem do Staszowa. Kadetki Amelka Kuraszewska i Eryka Wizjan walczyły w 60 kg zaś Dominika Tyczka w 56 kg, Amelka doszła, aż do finału, gdzie niestety uległa i zdobyła wysokie 2 miejsce, a Eryka przegrała walkę o brąz i również zajęła wysokie 5 miejsce. Dominika w kategorii niżej wywalczyła brązowy krążek i takim sposobem wszystkie trzy kadetki jadą na ogólnopolską olimpiadę młodzieży czyli najważniejszą imprezę dla kadetek w Polsce. Zaś Mateusz Kwiecień walcząc w kategorii 76 kg zdobywa brązowy medal i również dopełnia formalności i za 3 tygodnie będzie jechał zdobyć jak najlepsze miejsce w finałach OOM w Zielonej Górze. Niestety nie powiodło się Jakubowi Nowakowskiemu, który debiutował w juniorach na mistrzostwach Polski, gdzie uległ w dwóch pierwszych walkach i odpadł z turnieju. Nieobecny na turnieju kadetów był Michał Górski, który jeszcze leczy kontuzję po pierwszym turnieju jaki odbył się we Włodawie i miejmy nadzieję, że PZZ przyzna Michałowi dzika kartę na OOM i pokaże na co go stać.

Autor: Wojciech Antczak

Paweł Leśniewski

SŁONECZNY WEEKEND DLA HUSARIA FIGHT TEAM - galeria

Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, woj. zachodniopomorskietel.: +48 91 88 11 300, fax: +48 91 506 55 00, email: starostwo@pyrzyce.plNIP: 8531457417, Regon: 811694584
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI