Obsługa niesłyszących

Aktualności

2017-06-07

SUKCES ZAWODNIKÓW UKS KLEKS PRZY OSW W PYRZYCACH

Pięcioro zawodników UKS KLEKS przy OSW Pyrzyce uzyskało awans i reprezentowało województwo zachodniopomorskie na Mistrzostwach Polski w LA Sprawni Razem. Mistrzostwa te odbywały sie w Krakowie w dniach 02-04.06.17. Zdobyli oni łączni aż 9 medali bijąc trzy rekordy życiowe!

3m - skok w dal (18 lat)

Agata Pitura i Katarzyna Rutz biegły w sztafecie 4x100m, która zdobyła 1 miejsce.

Województwo zachodniopomorskie zajęło 3 miejsce w kategorii do 18 lat oraz 2 w kategorii open.

Paweł Leśniewski

SUKCES ZAWODNIKÓW UKS KLEKS PRZY OSW W PYRZYCACH - galeria

Starostwo Powiatowe w Pyrzycach, ul. Lipiańska 4, 74-200 Pyrzyce, woj. zachodniopomorskietel.: +48 91 88 11 300, fax: +48 91 506 55 00, email: starostwo@pyrzyce.plNIP: 8531457417, Regon: 811694584
Poprawny HTML 4.01 Transitional Poprawny arkusz CSS Poprawne kodowanie UTF-8 Strona zgodna z WCAG 2.0 AA
projekt i hosting: INTERmedi@
zarządzane przez: CMS - SPI